DETEKTYW SPY24

Sprawy gospodarcze

Bezpieczeństwo Twoje oraz Twojej firmy przede wszystkim!

W dzisiejszych czasach ogromny i stosunkowo szybki rozwój gospodarczy napędza również konkurencję, niekoniecznie uczciwą. Dlatego bardzo ważne jest ostrożne dobieranie partnerów biznesowych i kontrahentów. By mieć pewność, że podejmujemy współpracę z rzetelną i uczciwą firmą, należy zebrać o niej jak najwięcej informacji.

Nasza  Agencja Detektywistyczna zrobi to za Ciebie

Aby uchronić Cię przed nieuczciwą konkurencją, nielojalnymi partnerami, oszustami działającymi pod przykrywką, przeprowadzimy dla Ciebie profesjonalne i dyskretne śledztwo gospodarcze, w wyniku którego sprawdzimy dotychczasową działalność Twojego kontrahenta, zweryfikujemy jego stan majątkowy, lub dokonamy ustaleń dotyczących przestępstw. Zweryfikujemy twoje przypuszczenia i dostarczymy Ci dowodów pozwalających na dochodzenie swoich roszczeń przed sądem lub podjęcie odpowiedniej decyzji gospodarczej.

Nasi detektywi, dokonują obserwacji, monitorują działania konkurencji, zbierają dowody, które pozwolą na wykrycie lub zdemaskowanie nieuczciwego pracownika czy wspólnika okradającego firmę. W sytuacjach wymagających szczególnych środków, użyją profesjonalnego sprzętu technicznego, co przyczyni się do zwiększenia efektywności działań: wariografów, sprzętu do przeprowadzania badań anty podsłuchowych oraz wykrywających urządzenia szpiegowskie na telefonach i komputerach. Nasi specjaliści pozwolą również skutecznie wykryć, jakich kradzieży nagminnie dopuszcza się nieuczciwy pracownik oraz zatrzymać go na gorącym uczynku.

Audyt bezpieczeństwa

Nasze działania pomogą również w przygotowaniu strategii umożliwiającej przerwanie szkodliwego procederu. Detektywi przeprowadzą audyt bezpieczeństwa w twoim przedsiębiorstwie, czyli skontrolują najważniejsze sfery działalności firmy, sprawdzą zabezpieczenia systemów, aby ważne informacje nie dostały się w niepowołane ręce. Audyt bezpieczeństwa jest dostosowany do specyfiki firmy, co pozwala na efektywne podniesienie bezpieczeństwa w przedsiębiorstwie. Wyniki kontroli są przez nas opracowywane w taki sposób, by w pełni zabezpieczyć interesy firmy naszych klientów.

Co obejmuje nasz audyt bezpieczeństwa?

Między innymi jest to ochrona fizyczna jak i techniczna czy teleinformatyczna, mająca za zadanie zagwarantować bezpieczeństwo osobowe nie tylko organów zarządzających ale również i osób, które mają dostęp do informacji poufnych, jakie stanowią tajemnicę firmy. Takie osoby są narażone na niebezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli owe tajemnice mają szczególne znaczenie.

Nieuczciwa konkurencja

Niezwykle poważnym problemem dla każdej firmy jest naruszenie tajemnicy lub własności intelektualnej oraz wykorzystywanie ich w nieuczciwej konkurencji. Nasi Toruńscy detektywi sprawdzą skąd wyciekają informację do konkurencji oraz opracują system ochronny dla Twojej firmy. Wszystko to sprawi, że nie tylko utniesz dostęp informacji konkurencji, ale zyskasz dowody, dzięki którym możesz wygrać rozprawę w sądzie w sprawie nieuczciwych praktyk.

Nieuczciwa konkurencja zwykle działa według pewnego schematu. Jest to w głównej mierze naśladownictwo produktów czy też samego przedsiębiorstwa, pomówienia lub inne nieuczciwe praktyki reklamowe mające na celu wprowadzenie potencjalnego klienta w błąd. Nasi detektywi ujawnią dowody nieuczciwej konkurencji, a to przyczyni się do skutecznej walki i dochodzenia swoich praw w sądzie.

Dlatego, jeśli chcesz uniknąć wszelkich zagrożeń związanych z działalnością nieuczciwych konkurentów, zadbać o bezpieczeństwo interesów firmy, pozbyć się nieuczciwego pracownika lub wspólnika – koniecznie skontaktuj się z nami – detektywami Spy24.

Mamy sposoby na wszystkie Twoje problemy!

DETEKTYW SPY24 Sp. z o.o.

Aleja Wincentego Witosa 31 lok. 137 00-710 Warszawa

info@spy24.pl

Godziny otwarcia

biuro

pon. - pt. 08:00 - 16:00

infolinia

24/7

spotkania z klientami

24/7

Infolinia

Social media