Nasze usługi

DETEKTYW SPY24

Detektyw sprawy rodzinne - dowody zdrady

Jak zdobyć dowody na niewierność małżonka? Profesjonalni detektywi Ci w tym pomogą!

Masz podejrzenia, że Twój partner nie jest Ci wierny? Znika na całe wieczory czy noce? Podejrzewasz, że się z kimś spotyka?

Na pewno nie jest to komfortowa sytuacja dla Ciebie i Twojej rodziny. Zamiast trwać w niepewności, pozwól sobie pomóc.

Przekaż tę sprawę nam – profesjonalistom. Agencja detektywistyczna zdobędzie dowody zdrady albo dowody niewinności!

agencja detektywistyczna Warszawa
prywatny detektyw warszawa

Detektyw sprawy gospodarcze

Bezpieczeństwo Twojej firmy przede wszystkim!

W dzisiejszych czasach ogromny rozwój gospodarczy napędza również konkurencję, niekoniecznie uczciwą. Dlatego bardzo ważne jest ostrożne dobieranie partnerów biznesowych i kontrahentów. Aby mieć pewność, że podejmujemy współpracę z rzetelną i uczciwą firmą, należy zebrać o niej jak najwięcej informacji.

Zrobimy to za Ciebie. Pomożemy Ci podjąć dobrą decyzję w sprawach gospodarczych. Agencja detektywistyczna przeprowadzi analizę i zdobędzie potrzebne dowody.

Wykrywanie podsłuchów – zleć to specjalistom

W dzisiejszych czasach świat ciągle zalewany jest nowinkami technologicznymi i urządzeniami elektronicznymi, które w zdecydowany sposób ułatwiają nam życie.

Dostęp do nich jest łatwy i nieograniczony. Jednak niektóre urządzenia bardziej mogą nam zaszkodzić niż pomóc. Mowa tu o ogólnie dostępnym sprzęcie szpiegowskim, który każdy może nabyć i wykorzystać do różnych, niekoniecznie legalnych działań. W związku z tym niejeden z nas może paść ofiarą nielegalnego podsłuchu, ukrytej kamery, czy utracić ważne informacje zapisane na nośnikach cyfrowych, nie będąc zupełnie tego świadomym. Nasza agencja detektywistyczna pomoże Ci w wykrywaniu podsłuchów, odzyskaniu utraconych danych oraz innych działaniach związanych z urządzeniami elektronicznymi.

Wykrywanie podsłuchów Warszawa
biuro detektywistyczne Warszawa

Badanie wariografem

Wariograf, to urządzenie popularnie określane jako „wykrywacz kłamstw” lub „wykrywacz prawdy”.

Na świecie funkcjonuje też określenie POLIGRAF. Jest to badanie, które jednocześnie wykazuje reakcje wielu czynników psychofizycznych organizmu ludzkiego takie jak: rytm serca, oddech, potliwość. Pozwala na rozwiązanie wszelkich wątpliwości. Może ujawnić lub wykluczyć różne sytuacje. Potrzebujesz przeprowadzić takie badania? Nasza agencja detektywistyczna oferuje taką możliwość. Zapewnimy Ci profesjonalne badanie wariografem.

Drony w akcji

Nasz zespół posiada nie tylko odpowiednie kwalifikacje do przeprowadzania usług detektywistycznych, ale również dysponujemy specjalnym sprzętem, który pomaga nam w pracy, a Państwu dostarcza niepodważalne dowody w postaci materiałów fotograficznych lub nagrań wideo.

Zespół Detektywów SPY24 dysponuje nowoczesnymi urządzeniami BSP, czyli tzw. bezzałogowymi statkami powietrznymi, które dotrą w każde miejsce dzięki swoim niewielkim gabarytom. Do zadań specjalnych wykorzystujemy Drony. Obsługą Dronów zajmują się specjalnie do tego przygotowani operatorzy, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i przeszkolenie potwierdzone niezbędnymi dokumentami.
Przy pomocy Dronów oferujemy Państwu możliwość:

  • Obserwacji trudno dostępnych miejsc, wykonanie materiału foto lub wideo wysokiej jakości. Dzięki naszym uprawnieniom możemy pomóc Państwu w wykonaniu tych materiałów zarówno na terenach wiejskich, niezamieszkanych (lasy, jeziora, łąki, gospodarstwa rolne) jak i na terenie takich miast jak: Warszawa, Białystok, Lublin, Kraków czy Mikołajki.
  • Poszukiwania osób i mienia.
  • Lokalizacja samowoli budowlanych.
  • Monitoring składowanych odpadów.
Wykrywanie podsłuchów Warszawa

Oferujemy kompleksowe usługi detektywistyczne

Nasze usługi nie ograniczają się do śledzenia, nagrywania, robienia zdjęć i wykrywania podsłuchów. Rozwiązujemy przeróżne sprawy. Zadzwoń, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

DETEKTYW SPY24 Sp. z o.o.

Aleja Wincentego Witosa 31 lok. 137 00-710 Warszawa

info@spy24.pl

Godziny otwarcia

biuro

pon. - pt. 08:00 - 16:00

infolinia

24/7

spotkania z klientami

24/7

Infolinia

Social media