Nasze usługi

DETEKTYW SPY24

Sprawy rodzinne

Jak zdobyć dowody na niewierność małżonka? Detektyw Warszawa Ci w tym pomoże!

Masz podejrzenia, że Twój partner nie jest Ci wierny? Znika na całe wieczory czy noce? Podejrzewasz, że się z kimś spotyka?

Na pewno nie jest to komfortowa sytuacja dla Ciebie i Twojej rodziny. Zamiast trwać w niepewności, pozwól sobie pomóc.

Przekaż tę sprawę nam – profesjonalistom. Detektyw Kraków zdobędzie dowody!

Sprawy gospodarcze

Bezpieczeństwo Twojej firmy przede wszystkim!

W dzisiejszych czasach ogromny rozwój gospodarczy napędza również konkurencję, niekoniecznie uczciwą. Dlatego bardzo ważne jest ostrożne dobieranie partnerów biznesowych i kontrahentów. Aby mieć pewność, że podejmujemy współpracę z rzetelną i uczciwą firmą, należy zebrać o niej jak najwięcej informacji.

Zrobimy to za Ciebie

Wykrywanie podsłuchów – zleć to specjalistom

W dzisiejszych czasach świat ciągle zalewany jest nowinkami technologicznymi i urządzeniami elektronicznymi, które w zdecydowany sposób ułatwiają nam życie.

Dostęp do nich jest łatwy i nieograniczony. Jednak niektóre urządzenia bardziej mogą nam zaszkodzić niż pomóc. Mowa tu o ogólnie dostępnym sprzęcie szpiegowskim, który każdy może nabyć i wykorzystać do różnych, niekoniecznie legalnych działań. W związku z tym niejeden z nas może paść ofiarą nielegalnego podsłuchu, ukrytej kamery, czy utracić ważne informacje zapisane na nośnikach cyfrowych, nie będąc zupełnie tego świadomym.

Wariograf

Wariograf, to urządzenie popularnie określane jako „wykrywacz kłamstw” lub „wykrywacz prawdy”.

Na świecie funkcjonuje też określenie POLIGRAF. Jest to badanie, które jednocześnie wykazuje reakcje wielu czynników psychofizycznych organizmu ludzkiego takie jak: rytm serca, oddech, potliwość. Pozwala na rozwiązanie wszelkich wątpliwości. Może ujawnić lub wykluczyć różne sytuacje.

Drony w akcji

Nasz zespół posiada nie tylko odpowiednie kwalifikacje do przeprowadzania usług detektywistycznych, ale również dysponujemy specjalnym sprzętem, który pomaga nam w pracy, a Państwu dostarcza niepodważalne dowody w postaci materiałów fotograficznych lub nagrań wideo.

Zespół Detektywów SPY24 dysponuje nowoczesnymi urządzeniami BSP, czyli tzw. bezzałogowymi statkami powietrznymi, które dotrą w każde miejsce dzięki swoim niewielkim gabarytom. Do zadań specjalnych wykorzystujemy Drony. Obsługą Dronów zajmują się specjalnie do tego przygotowani operatorzy, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i przeszkolenie potwierdzone niezbędnymi dokumentami.
Przy pomocy Dronów oferujemy Państwu możliwość:

  • Obserwacji trudno dostępnych miejsc, wykonanie materiału foto lub wideo wysokiej jakości.
  • Poszukiwania osób.
  • Lokalizacja samowoli budowlanych.
  • Monitoring składowanych odpadów.

Oferujemy kompleksowe usługi detektywistyczne

Zadzwoń, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

DETEKTYW SPY24 Sp. z o.o.

Aleja Wincentego Witosa 31 lok. 137 00-710 Warszawa

info@spy24.pl

Godziny otwarcia

biuro

pon. - pt. 08:00 - 16:00

infolinia

24/7

spotkania z klientami

24/7

Infolinia

Social media