DETEKTYW SPY24

Wariograf

Co to jest wariograf?

Wariograf, to urządzenie popularnie określane jako „wykrywacz kłamstw” lub „wykrywacz prawdy”. Na świecie funkcjonuje też określenie POLIGRAF. Jest to badanie, które jednocześnie wykazuje reakcje wielu czynników psychofizycznych organizmu ludzkiego takie jak: rytm serca, oddech, potliwość. Pozwala na rozwiązanie wszelkich wątpliwości. Może ujawnić lub wykluczyć różne sytuacje.

Co bada wariograf?

Wariograf bada reakcje psychofizjologiczne osoby, w określonych warunkach, w kontekście analizowanego problemu/pytania.

Wariograf plus unikalne umiejętności ekspertów, stanowią idealny sposób uzyskania odpowiedzi na kłopotliwe pytania i określenie czy osoba badana mówi prawdę, czy kłamie. Urządzenie to pozwala rozwiązać różnorodne trudne problemy natury: osobistej, kryminalnej, kadrowej, organizacyjnej.

Jak przebiega badanie wariografem?

Osobie, która poddawana jest badaniu, zakłada się czujniki wariografu na poszczególne miejsca ciała. W wyniku tego otrzymujemy graficzny wykres przebiegu zmian fizjologicznych. Na tej podstawie możemy wyciągnąć wniosek o udziale danej osoby w konkretnym zdarzeniu lub zdobycia innych informacji. Każde badanie ma wcześniej konkretnie ustalone pytania lub testy.

Kto w naszej firmie przeprowadza badania?

Nasi eksperci, obsługujący biegle urządzenia analogowe jak i cyfrowe, prezentujący:

– wybitne umiejętności,

– wieloletnią praktykę zawodową,

– najwyższe standardy w zakresie etyki zawodowej.

Zatrudniamy tylko ekspertów rekomendowanych przez Komitet Naukowy Polskiego Towarzystwa Badań Poligraficznych, czyli najwyższej klasy specjalistów, gwarantujących efektywność, całkowitą dyskrecję i wysoką kulturę osobistą.

Dla kogo są badania wariograficzne?

Detektyw Spy24 oferuje badania dla osób prywatnych, przedsiębiorstw prywatnych oraz instytucji publicznych.

Badania wariograficzne w szczególności poleca się właścicielom firm zainteresowanych:

– starannym doborem pracowników,

– wskazaniem nielojalnych, czy nieuczciwych pracowników,

– wykryciem niepożądanych, czy wręcz kryminalnych zachowań pracowników.

Jak pokazują statystyki, firmy stosujące badania wariograficzne, ograniczają swoje straty, będące wynikiem nielojalności pracowników, nawet o 80 %.

Badania wariograficzne poleca się też osobom prywatnym, jako szybką i skuteczną metodę potwierdzającą lojalność partnerską. Zalecane są do stosowania przez pary małżeńskie, jak i inne związki partnerskie, przyjacielskie, czy też koleżeńskie.

Badania wariograficzne znakomicie sprawdzają się w sytuacji fałszywego oskarżenia. Dzięki nim można oczyścić się z zarzutów i odzyskać dobre imię.

Nie trać nerwów i pieniędzy, tylko wykorzystaj dzisiejsze możliwości. Skontaktuj się już teraz z nami, a nasi eksperci pomogą rozwiązać Twoje problemy.

Nasi partnerzy / współpracujemy

prywatny detektyw warszawa
agencja detektywistyczna warszawa
wykrywanie podsłuchów warszawa
biuro detektywistyczne warszawa

DETEKTYW SPY24 Sp. z o.o.

Aleja Wincentego Witosa 31 lok. 137 00-710 Warszawa

info@spy24.pl

Godziny otwarcia

biuro

pon. - pt. 08:00 - 16:00

infolinia

24/7

spotkania z klientami

24/7

Infolinia

Social media